Ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne Szukaj

Woj.
Wiek


Tajemnice największych uwodzicieliPrzed podejściem
Prawdziwy facet


Pewność siebie jest dla kobiet bardzo atrakcyjna - nie myl jej z zarozumiałością i cwaniactwem. Kobiety szukają prawdziwych mężczyzn, a nie chłopców, którzy zostali uwięzieni w ciele mężczyzny. W naszych czasach to słowo się trochę zmieniło, tak jak zmieniły się role kobiet i mężczyzn. Często jest tak, że kobieta bierze na siebie całą odpowiedzialność i podejmuje trudne decyzje. Możesz mi jednak wierzyć - ona zostaje zmuszona do tej roli i wcale nie czuje się w niej dobrze. Jaki więc jest ten zapomniany i rzadko spotykany mężczyzna? Po pierwsze - to facet, który zawsze wie, czego chce, i jest pewien, że to dostanie. Kiedy podchodzisz do kobiety, Twoje problemy biorą się z niezdecydowania. Pierwszą rzeczą, jaką powinieneś zrobić, to zdecydowanie się, kim ona dla Ciebie ma być (koleżanką, przyjaciółką, dziewczyną, kochanką). W ten sposób masz jasno postawiony cel i kwestią jest tylko podążanie w tym kierunku. Gdy tego nie robisz, wszystkie rzeczy kłócą się ze sobą. To, co mówisz, miesza się z tym, jak ona odbiera to. co robisz itd. Powinieneś wypracować sobie przekonanie, że wszystko jest w Twoim zasięgu, a strach powstrzymujący Cię to naturalna ucieczka i obrona Twojego umysłu przed rzeczami, których nie znasz.

Prawdziwy facet wyraża swoją pewność siebie poprzez język ciała i można go rozpoznać z daleka. Podobnie Ty nie wykonuj nerwowych ruchów i nie chwiej się na nogach. Stań twardo na nogach, wyprostowany, z klatką piersiową wypiętą i lekko uniesionym podbródkiem.

To wszystko pokazuje Twoją siłę. Garbienie się powoduje zakwalifikowanie Cię jako nieśmiałego, natomiast zajmowanie dużej przestrzeni daje wrażenie, że jesteś pewny siebie. Czuj i przekazuj pozycją ciała pełen luz. Wzmocnij to, co mówisz, poprzez gesty, mimikę i ton głosu. Jeśli mówisz, gestykulując, rób to na wysokości pasa, by ludzie nie czuli się zagrożeni. Używaj gestów otwartych, np. pokazując otwarte dłonie, tak jakbyś chciał powiedzieć: "Nie mam żadnego niebezpiecznego narzędzia". Nie rozmawiaj z rękami w kieszeniach lub schowanymi za sobą, ponieważ to robi wrażenie, jakbyś miał coś do ukrycia. Kiedy słuchasz, trzymaj ręce nieruchomo - w ten sposób sprawisz, że osoby mówiące do Ciebie będą uważały Cię za opanowanego. Na początku możesz stanąć przed lustrem i, patrząc na siebie jak na inną osobę, ocenić, czego Ci brakuje w sposobie, w jaki się prezentujesz i komunikujesz. Często takie ćwiczenie wykonują aktorzy. Możesz dzięki temu ocenić i praktykować tylko te dobre elementy Twojej ekspresji. Zauważ jak najwięcej szczegółów.

To, jak i co mówisz, również może o Tobie wiele powiedzieć. Nie używaj niepotrzebnych słów (jak "i"", "oraz"), nie zastanawiaj się, wydając odgłosy typu "yyy", nie kończ zwrotami "wiesz", "nie". W ten sposób nieświadomie szukasz aprobaty, pokazujesz swoją niepewność i tworzysz strumień słów trudnych do przyswojenia. Zamiast powiedzieć: "Czy mógłbym dostać...", powiedz: "Chcę..." albo: "Chciałbym...". Przestań używać stwierdzeń: "Nie mogę...", "Nie dam rady...", bo jesteś wtedy odbierany jak mały chłopiec, który nie ma nad niczym kontroli. Musisz wywoływać wrażenie siły i władzy, dzięki którym masz możliwość kierowania swoim życiem. Unikaj wszystkiego, co kwalifikowałoby Cię jako słabego i niezasługującego na to, czego chce. Stosuj prosty i zrozumiały język. Kiedy coś opisujesz, możesz zastosować więcej przymiotników ubarwiających obraz i czyniących go wyraźniejszym.

Skróć czas przeznaczony na oglądanie telewizji i korzystanie z komputera do minimum. Te czynności odcinają Twoje myślenie, powodując tylko odbieranie informacji, sprawiają że trudno nam wyrazić to, co czujemy, ograniczają wyobraźnię i upośledzają umiejętność komunikowania się z innymi osobami.

Ludzie nie lubią osób zbyt idealnych. Kiedy mówisz otwarcie o swoich wadach, słabościach i głupotach, które zrobiłeś, inni będą się z Tobą utożsamiać. To przynosi dużo lepsze rezultaty niż bycie nieomylnym. Tak robią tylko osoby dokładnie znający swoją wartość, np. gwiazdy muzyki. Nigdy nie okazuj, że jesteś zazdrosny. Kiedy kobieta zerka na innego faceta, możesz ją nawet do niego przyprowadzić, mówiąc: "To właśnie ona... Podobasz jej się". Powinieneś mieć świadomość, że teraz ona może być z Tobą, a za tydzień z kimś innym. Żyj w teraźniejszości, ponieważ to jedyne, co masz, i tylko na to masz wpływ. Kiedy będziesz z kobietą w tym właśnie momencie, bez sięgania wstecz bądź zastanawiania się, czy za chwilę nie zrobisz czegoś źle, kobiety będą dobrze się czuły w Twoim towarzystwie, a Ty sam będziesz bardziej atrakcyjny przez swoją naturalność.

Bądź szczery z samym sobą. Gdy czujesz, że czegoś nie chcesz - nie rób tego. Sam wtedy wybierasz unieszczęśliwienie siebie i marnujesz czas, który mógłbyś przeznaczyć na coś, co Ci odpowiada. Umiejąc dokładnie określić i przekazać, czego chcesz, sprawisz, że otoczenie będzie się dostosowywało do Ciebie, a nie odwrotnie. Ty jesteś panem swojego losu i tylko Ty masz siłę, aby go zmienić. To nie życie dostarcza Ci zmartwień - robią to Twoje negatywne uczucia i musisz nauczyć się z nimi walczyć. Nie użalaj się nad sobą, nie tłumacz się innym z tego, co zrobiłeś, przecież w każdym momencie masz wybór. Nie porównuj się z innymi i nie szukaj aprobaty. Skupiaj się na sobie. Inaczej będziesz uzależniał swoje szczęście od ludzi, których spotykasz.

Przyjmuj odpowiedzialność za to, co robisz i mówisz. Prawdziwy mężczyzna bierze na siebie odpowiedzialność za wszystkie rzeczy, które zdarzają się dookoła niego. Nie patrz na to, co powiedzą inni ludzie, i zawsze bądź swoim najlepszym doradcą. Cały czas ucz się nowych rzeczy, poznawaj ludzi, wymieniaj doświadczenia. Lecz nie pozwól bezkarnie łamać swoich zasad i mów, kiedy coś Ci się nie podoba. Jeśli chodzi o seksualną pewność siebie, to tworzy się ona, gdy masz przekonanie, że potrafisz zaspokoić i rozumiesz kobietę zarówno fizycznie, jak i psychicznie. To kwestia praktyki. Celem tego wszystkiego jest to, by kobieta czuła się komfortowo dzięki bezpiecznej strefie, której tworzysz dla niej swoją pewnością siebie.

Pamiętasz, że masz wybór? Kiedy widzisz piękną kobietę, to możesz do niej podejść albo zacząć tworzyć sobie wymówki. Co wybrałeś? Pamiętaj! NIGDY NIE MÓW, ŻE ZROBISZ COŚ PÓŹNIEJ ALBO JUTRO. Nauka uwodzenia to także walka ze swoimi słabościami. Najprościej jest zacząć, podchodząc do kilku kobiet, przejść na grupy (kobiet, mieszane), aż w końcu będziesz miał wystarczająco dużo umiejętności, by uwodzić kobiety samotne. Zacznij od opanowania podstaw i od razu sprawdzaj je w praktyce.