Ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne Szukaj

Woj.
Wiek


Tajemnice największych uwodzicieliSprawy łóżkowe
Zrozumieć kobietę


Większość mężczyzn nie rozumie kobiet. Tak już się przyjęło i często pewnie słyszysz, że kobiety są inne niż mężczyźni, że nie powinieneś nawet próbować ich zrozumieć, ponieważ i tak Ci się nie uda. Najgorsze jest to, że przyjmujesz to do wiadomości i traktujesz je jak czarne skrzynki, w których nigdy nie wiadomo, co się kryje. Kobiety - tak samo jak my - żyją w społeczeństwie, ale bardziej niż nam narzucane są im pewne normy. Kobieta chce być częścią społeczeństwa, więc przyjmuje te wszystkie rzeczy takie, jakie są. Nieważne, jaką ona zimną i twardą próbuje udawać na zewnątrz, zawsze w środku będzie małą dziewczynką, którą bardzo łatwo zranić.

Społeczeństwo narzuca im myślenie, że nie mogą się w pełni cieszyć seksem, bo tak robią dziwki, i że seks może być tylko z chłopakiem. Te myśli pojawiają się na poziomie świadomym, podczas gdy emocje mówią zupełnie coś innego. Uznanie ją przez znajomych za łatwą ma dla niej bardzo negatywny efekt. Nie dotyczy to mężczyzn uprawiających seks z przygodnymi partnerkami. Uznaje się ich wtedy za męskich i mających powodzenie u kobiet.

Kiedyś kobiety były dzikie i bez zahamowań. Dzisiaj ich seksualność jest stłumiona przez narzucone im normy.

Twoim zadaniem jest wyciągnąć z tej grzecznej, ułożonej dziewczynki dziką kocicę, która kryje się w każdej kobiecie. Wiem, że to może brzmieć w pierwszym momencie, jakby było trudne, ale jeśli wiesz, jak to zrobić, to już takie trudne nie jest. Kobiety od dzieciństwa wyobrażają sobie, jak będzie wyglądał ich książę z bajki, i kiedy wkraczają w wiek 18–26 lat, mają tak duże wymagania w stosunku do facetów, że żaden z nas nie jest w stanie im sprostać. Z czasem zmieniają je na naszą korzyść. Musisz nauczyć się rozpoznawać priorytety kobiet w różnym wieku i ukierunkowywać je na siebie. Rzeczywiście im młodsza jest kobieta, tym będziesz miał więcej problemów, żeby ją choć trochę zrozumieć. Ale to tylko dlatego, że ona sama nie wie jeszcze, czego chce. Wie tylko, jakich uczuć chciałaby doznawać, i jeśli potrafisz dać jej to uczucie - będzie Tobą zainteresowana.

One nie odpowiedzą Ci szczerze, co myślą, ale możesz znaleźć odpowiedzi, słuchając ich uważnie i obserwując pewne rzeczy. Musisz nauczyć się rozpoznawać kobiece sygnały.

Naprawdę piękne kobiety mają ogromne powodzenie u mężczyzn i dopóki mogą bazować wyłącznie na swoim wyglądzie, nic więcej nie muszą robić. Zawsze znajdzie się jakiś facet, który będzie im usługiwał. U mężczyzn jest odwrotnie. Nie możesz bazować tylko na swoim wyglądzie (choć na niektóre kobiety pewnie będzie to działać), ponieważ w większości przypadków będzie on znaczył dla nich mniej niż charakter, osobowość i pozycja społeczna. Nieważne, czy jesteś przystojny, czy nie, zawsze musisz zachowywać się jak facet, być pewny tego, kim jesteś, i iść wbrew naturze. Musisz być romantykiem, a zarazem dupkiem, słodkim i zarazem szorstkim (zajrzyj do rozdziału o zabawie w ciepło - zimno). To przyciąga kobiety.

Większość mężczyzn próbuje zdobyć kobiety tylko przez bycie dla nich miłymi. Rozczaruję Cię. Jeśli będziesz dla kobiety tylko słodki i usłużny, to ona nie weźmie Cię za mężczyznę, który mógłby ją zainteresować. Jeśli kupujesz jej prezenty i zapraszasz na drogie kolacje, to ona po pewnym czasie stwierdza, że "było fajnie" - i na tym się kończy, albo potraktuje Cię jak sponsora i zacznie jeszcze bardziej wykorzystywać. Prawdziwy facet ma poczucie swojej wartości i nie potrzebuje niczyjej aprobaty. On nie traktuje ich poważnie i jest facetem ponad wszystko. Zapamiętaj! Kobiety mają Cię lubić za to, kim jesteś, a nie za to, ile masz pieniędzy albo co możesz im kupić!!!

Jeśli masz mało doświadczenia z kobietami, to nie martw się tym. To przychodzi z czasem. Jeśli zaczniesz się tym przejmować, to uwierz mi, że ona to zauważy. Jeśli robisz z tego problem - bądź pewny, że ona też będzie. Musisz się DOBRZE BAWIĆ, nie traktować kobiety jak zajęcie albo zagadkę. Większość mężczyzn, których ona poznaje, nie umie jej zainteresować i popełnia dużo błędów. Przez to właśnie kobieta musi się chronić, tworząc tarczę zatrzymującą tych wszystkich frajerów. Wiedz, że ona będzie Cię testować, by zobaczyć, jaki jesteś naprawdę. Jej instynkt mówi, że to jedyna droga do tego. Przez to kobiety zwracają taką uwagę na szczegóły. Ona będzie zwracała uwagę na wszystko - na to, jak się zachowujesz, co mówisz, jakie sprawiasz wrażenie i jak odbierają Cię inni ludzie...

Słyszy się dużo o kobiecych ideałach mężczyzny. Tacy mężczyźni nie istnieją, ponieważ każda kobieta jest inna. One przeważnie stwierdzają: "Chcę miłego i opiekuńczego faceta, który będzie mnie traktował jak księżniczkę". A później lądują przed ołtarzem z gangsterem ze spluwą przy pasie i czarnym BMW. Kobiety mówią, że chcą wysokiego bruneta o ciemnej karnacji. A później widzisz niskiego, tłustego faceta z łysinką, otaczającego się pięknymi kobietami. Społeczeństwo i media karmią nas kłamstwami niemającymi nic wspólnego z prawdziwym życiem. Większość z nas próbuje zdobyć kobiety poprzez rzeczy takie jak kwiaty, prezenty, deklaracje miłości... Zawsze chcemy jasno wiedzieć, czego możemy się po kobiecie spodziewać i na czym stoimy. To jest logiczne myślenie mężczyzn, które zabija emocje. Bez emocji kobieta nie będzie Tobą zainteresowana.

Wbij sobie do głowy, że żeby zdobyć kobietę, musisz pokazać siebie jako seksualnego faceta poprzez niewidoczne rzeczy, takie jak kontakt wzrokowy, ton głosu, przejście do sedna. Musisz mieć przekonanie i jasno dawać do zrozumienia, że chcesz jej, ale jej nie potrzebujesz. Jeśli ona inicjuje kontakt fizyczny - odwzajemnij. To mówi bez użycia jakichkolwiek słów: "Jestem tobą zainteresowany". Kobieta nie lubi zdobywać facetów, ona lubi być zdobywana i kocha być pożądaną.

W rzeczywistości kobiety pragną i cieszą się seksem tak samo, o ile nie bardziej od mężczyzn (zauważ, że ona bardziej przeżywa seks, nie tylko jako fizyczne, ale również emocjonalne doznanie). One przyjmują bierną rolę, jeśli chodzi o sprawy łóżkowe. Tak samo ona nie będzie angażowała się w coś, co mogłoby pokazać jej czynny udział w dążeniu do seksu. Jeśli wspólnie spędzony wieczór miałby się zakończyć w łóżku, a to spowodowałoby uważanie jej za łatwą, ona nigdy tego nie zrobi, nawet jeśli bardzo tego pragnie. Jeśli jednak wylądujecie w łóżku, ona na pewno znajdzie coś, na co mogłaby zrzucić winę, np. alkohol. Kiedy nawiązujesz do seksu w sposób nachalny i werbalizujesz swoje intencje, ona Cię spławi, ponieważ wpływasz na jej logiczny umysł i ona domyśla się, jak to może się skończyć. Kobiety nie mogą sobie pozwolić na opinię dziwki. Powinieneś unikać robienia czegoś za wszelką ceną. Zamiast tego używaj języka ciała, aby pokazać swoje pożądanie.

Powinieneś unikać wszystkiego, co ukazywałoby ją jako łatwą, a już na pewno nie rozpowiadaj o swoich podbojach. Ona wybierając Ciebie, poczuje się jak jedna z wielu, a przecież powinna czuć się tą jedyną. Wszyscy wiemy, że następstwem seksu są dzieci. Kobieta ma świadomość, że jeśli zajdzie w nieplanowaną ciążę, ludzie będą o niej mówić w negatywny sposób. One kochają seks, ale muszą postępować według norm narzuconych przez społeczeństwo, by nie przyklejono im etykiety dziwki.

Daj jej poczucie, że może cieszyć się seksem z Tobą - bez konsekwencji. Stwórz bezpieczną strefę, w której obydwoje będziecie mogli uwolnić seksualny potencjał, zdobądź jej zaufanie. Dzięki temu nawet jeśli w jej umyśle pojawia się: "Nigdy nie chodzę do łóżka z facetem na pierwszej randce", będzie miała usprawiedliwienie, żeby powiedzieć: "On był wyjątkowy"". Stwarzanie seksualnego potencjału dotyczy nie tylko łóżka, ale każdego współdziałania. Pamiętaj o tym.