Ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne Szukaj

Woj.
Wiek


Tajemnice największych uwodzicieliDomknięcia
Jak i kiedy ją pocałować?


Widzisz, przyjacielu, pocałowanie kobiety jest banalnie proste, szczególnie w takich miejscach jak kluby. Nie uwierzysz, ale kobieta tego bardziej pragnie niż Ty. Tak, tak... Nawet jeśli tego nie okazuje. Większość facetów ma z tym problem. Często pytają mnie: "Kiedy ją pocałować, jak to zrobić, by się nie odsunęła, i co zrobić, jeśli się odsunie?". Postaram się odpowiedzieć na owe pytania najdokładniej, jak potrafię.

W początkowych fazach atrakcyjności rzucam kobiecie wyzwanie podczas rozmowy. Dlaczego? Ponieważ nie lubię kobiet, które nie potrafią się całować. Tak samo kobiety nie lubią facetów, którzy nie potrafią się całować. Kobieta po sposobie całowania określa, czy dalsza znajomość ma sens. Ja robię tak samo! Naprawdę miałem już przykre sytuacje, kiedy kobieta pocałowała mnie i już nie miała okazji zrobić tego drugi raz. Nawet jeśli wyglądała jak modelka z okładki czasopisma. Często kobiety skarżyły mi się, że faceci nie potrafią się całować, więc powiem Ci, jak pocałować ją dobrze! Tak, żeby chciała jeszcze więcej i więcej. Podczas rozmowy mówię kobietom: "Nie lubię kobiet, które nie potrafią się całować i wpychają na siłę język do mojej buzi. Robią to trzy razy w swoim życiu: pierwszy, ostatni i już nigdy więcej. Według mnie pierwszy pocałunek powinien być wyjątkowy, mam nadzieję, że ty potrafisz się całować?". Rzucanie takiej ramy interakcji ma swój plus.

Pokazujesz:
- wyższy dowód społeczny;
- swoje wymagania;
- swoje zasady;
- sygnał zainteresowania seksualnego.

Zobaczysz jej reakcję po pierwszym pocałunku. Będzie chciała wiedzieć, czy zdała egzamin. Jedna z moich kobiet nawet zapytała: "I jak, podobało się?". Bała się, że możemy się już więcej nie spotkać. Dobrze, że umiała się całować, bo szkoda tak pięknej dziewczyny.

Dobra, jedziemy dalej...

Jeśli widzisz, że kobieta jest Tobą zainteresowana, zaprowadź ją za rękę w spokojniejsze miejsce. Jak zorientować się, czy kobieta jest Tobą zainteresowana? Po wskaźnikach zainteresowania, o których pisał Squido.

Jeśli widzisz, że kobieta bierze udział w rozmowie (aktywnie) - to także jest wskaźnik zainteresowania. Mówisz jej: "Chodź tam, chcę ci coś powiedzieć" - i łapiesz ją za rękę. Prowadzisz ją. Siadacie. Teraz jest czas na budowania połączenia emocjonalnego. Ja stosuję jeszcze jedną sztuczkę. Patrzę na jej usta. Jeżeli je zwilża - znaczy, że ma ochotę Cię pocałować albo będzie miała. Takie sygnały są nieświadome. Ona nie kontroluje tego.

Lubię czasem kobiecie powiedzieć: "Proponuję fajną zabawę - założę się, że jak będziemy patrzeć na siebie, to pierwsza odwrócisz wzrok". Patrzymy na siebie przez jakiś czas i taka zabawa niejako wymusza na niej napięcie seksualne, na Tobie zresztą też. Co ja gadam? Jeszcze jej nie pocałowałeś? Połóż dłoń na jej policzku, spójrz jej w oczy, na jej usta, znów w oczy - i pocałuj. Nie ma żadnego testowania czy Bóg wie czego. Po prostu ją pocałuj. Ona tego pragnie. Jeśli ją pocałowałeś - gratuluję. Jeśli nie....

Odsunęła się. Nic się nie martw. Czasem kobieta nie chce wyjść na łatwą - i dobrze. Nie każdy frajer może ją pocałować. Nic nie szkodzi. Jedna z moich kobiet 10 razy się odsunęła i nie dała się pocałować. Wiedziała, jakim typem faceta jestem, i broniła swojej reputacji. Zrozumiałe. Jeśli się odsunie, spróbuj drugi raz. Za drugim razem masz większą szansę niż za pierwszym. Nie rezygnuj tak łatwo.