Ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne Szukaj

Woj.
Wiek


Tajemnice największych uwodzicieliTworzenie więzi
Zaufanie


Zaufanie jest jednym z podstawowych aspektów łączących ludzi. Nie chcemy się wiązać z osobami, które są zbyt ufne, dlatego zdobycie zaufania zabiera nam tyle czasu. To może trwać lata. Zdobycie zaufania jest dużo ważniejsze dla kobiety, ponieważ ona chce czuć się z Tobą bezpiecznie. Musisz zdobyć jakiś stopień zaufania, aby ją pocałować, doprowadzić do seksu lub związku. W każdym z tych przypadków potrzebny jest Ci inny poziom zaufania. Dążąc do pocałunku, facet nie myśli o tym, by zbudować więź z kobietą, a ona przeciwnie.

Kobieta nie chce przytulać się i całować z facetem, który będzie później opowiadał o tym swoim kolegom. Ona nie chce czuć się łatwa, zupełnie jakby zrobiła coś nieprzyzwoitego. Powinieneś tutaj pokazać, że chcesz ją pocałować, ale jesteś w stanie poczekać, aż się oswoi z tą myślą i będzie gotowa. Jeśli chodzi o seks, to kobieta chce wiedzieć, że już po będziesz tam nadal z nią, że będzie mogła obudzić się przy Twoim boku nazajutrz rano. Ona będzie unikać seksu z kimś, co do kogo ma wrażenie, że może ją wykorzystać (wziąć to, na czym mu zależy, i odejść). Kobieta angażując się w związek, sprawdza, czy jesteś w stanie spełnić swoją rolę. Chce wiedzieć, że możesz ochronić ją i Wasze dzieci, zapewnić finansowe bezpieczeństwo i że nie rzucisz jej przy najbliższej nadarzającej się okazji.

Są różne kobiety, dlatego musisz ocenić, jak dużą pracę powinieneś włożyć w tworzenie zaufania. Zanim jednak przejdziesz do budowania więzi, potrzebujesz czegoś, by wystarczająco zainteresować kobietę. Jeśli zrobisz to zbyt szybko, ona weźmie Cię za kogoś, kto po prostu próbuje ją wykorzystać. Tak samo się dzieje, jeśli usilnie pracujesz nad zdobyciem jej zaufania. To pokazuje, że jesteś nieszczery i sztuczny. Robiąc coś takiego, powodujesz, że w konsekwencji okazuje się, że jej zaufanie do Ciebie maleje. Nie powinieneś nawiązywać do czegoś, co przedstawiałoby Ciebie jako kłamcę lub osobę wykorzystującą innych ludzi. To w jednej chwili może zniszczyć wypracowane zaufanie.

Jak więc zyskać zaufanie? Na pewno musisz jej dać szansę na poznanie Ciebie w różnych sytuacjach. Zaufanie powinno być obustronne. Najpierw zaufaj jej, pokazując prawdziwego siebie - z zaletami, słabościami i tym, że jesteś w stanie się przed nią odkryć. Dzięki temu nie będzie się obawiała o swoje bezpieczeństwo, będzie się czuła wygodniej z nieidealnym facetem, a w konsekwencji się na Ciebie otworzy. Tak samo jest z okazywaniem uczuć. Większość facetów uważa to za niemęskie. Powinieneś być ciepły i pokazywać swoje uczucia. Czy facet, który ma uczucia i nie boi się o nich mówić, może mieć złe zamiary? Chyba nie.

Kobiety nie lubią podejmować decyzji i prowadzić związku. To wynika z roli, jaka została im przypisana. Zamiast tego wolą, jeśli ktoś wskazuje im drogę. Umiejętność prowadzenia kobiety to też sprawa jej zaufania do Ciebie. Zdobycie zaufania jest niezbędne, aby ona Ci się poddała.

Jeśli zależy Ci na zdobyciu zaufania, żeby posunąć sprawy w kierunku seksu lub związku, powinieneś zawsze być gdzieś blisko niej. Jeśli mówisz, że przyjedziesz o 19.00, to bądź na czas. Jeśli wspominasz, że zadzwonisz, to zadzwoń. To nie jest tylko kwestia zaufania, ale również szacunku do niej i samego siebie. Ja na przykład zawsze mówię kobiecie, gdy się rozstaniemy, że gdy już będzie w domu, musi mi dać znać, bo w innym przypadku będę się o nią martwił. Daję jej w ten sposób do zrozumienia, że jestem obok i gdyby się coś stało, może na mnie liczyć.

Największe zaufanie mamy do przyjaciół i bliskich. Dlaczego nie wykorzystać kilku spraw, które w interakcji z nimi się dzieją? Przede wszystkim ufamy osobom, które są szczere, czasami tak szczere w tym, co mówią, że aż bezbronne. Powinieneś też od samego początku przyzwyczajać kobietę do swojego dotyku. To jest strefa, którą przekraczają osoby, którym ufamy. Tak samo mówienie do niej po imieniu. Zwracają się tak do niej osoby, które ona zna już długi czas i przez to będziesz się jej dobrze kojarzył. Dzielenie sekretów działa podobnie. Nie powiemy przecież czegoś dla nas ważnego bądź wstydliwego osobie, co do której nie mamy pewności, że nas nie zawiedzie.

Jeśli wychodzisz gdzieś, to nie dawaj jej do zrozumienia: "Nie ufam ci", zabierając wszystkie swoje rzeczy, gdy idziesz zadzwonić lub wychodzisz do WC. Zasada wzajemności mówi, że nie można niczego otrzymać bez wcześniejszego zainwestowania. Dlatego jeśli Ty nie zaufasz jej pierwszy, to jej zaufanie do Ciebie może nigdy się nie pojawić. Natomiast jeśli otwierasz się na nią i traktujesz jak osobę, której ufasz, ona będzie próbowała na to zasłużyć i odwzajemnić Twoją inwestycję w nią.

Jeśli szukasz kobiety na jednonocną przygodę, zaufanie, które wywołujesz, musi dotyczyć pewnych sfer:
1) Po podejściu ona musi czuć się bezpieczna. Zależy to od kalibracji Twojej energii. Jeśli jest za niska, ona uzna Cię za słabego i nie będzie chciała z Tobą rozmawiać, ponieważ Twoja energia obniży jej, a ona chce się dobrze bawić tej nocy. Jeśli Twoja energia będzie za wysoka, możesz ją wystraszyć.
2) Zaufanie głównie będzie dotyczyło ochrony przed słowem "dziwka". Ona musi wiedzieć, że jeśli to zrobicie, nie nazwiesz jej dziwką i nie rozpowiesz wszystkim w okolicy, że się z Tobą przespała. Szanuj to! Czasem zdarza się, że z kobietą coś mnie łączy. Dochodzi do pocałunku i seksu. Ja mam ochotę na związek, ponieważ kobieta ma dla mnie wartość, a ona nie chce związku ponieważ boi się zranienia/cierpienia itd. Wtedy wszystkie siły skupiam na tym, aby ona się martwiła o mnie. Z tego bierze się uczucie. Uczucie bierze się z myślenia.

Wtedy spóźniam się na spotkania około pół godziny. Gdy idę z nią gdzieś do centrum handlowego, nagle się gubię. Dzwonię do niej, że nie przyjadę, ponieważ stało się coś tragicznego i nie mogę o tym mówić przez telefon lub mam kłopoty. Angażuję jej emocje. Niech się martwi - będzie bardziej kochała.