Ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne Szukaj

Woj.
Wiek


Tajemnice największych uwodzicieliStworzenie zainteresowania
Mieszane sygnały - push and pull


Czym jest push and pull?
To umiejętność wysyłania mieszanych sygnałów. Jest to technika, którą można porównać do dawania dziecku cukierka, aby później, gdy ochota na niego jest największa, móc go zabrać. Dlaczego jest to aż tak skuteczne?
- pokazujesz, że nie jesteś potrzebujący;
- to technika flirtu;
- buduje atrakcyjność i napięcie;
- pokazujesz wyższy status społeczny;
- jesteś nieprzewidywalny.

Gdy przyciągasz, a zaraz potem odpychasz kobietę, jesteś na granicy. Z jednej strony - wysyłasz jej sygnały zainteresowania, a z drugiej - nie jesteś zainteresowany. Technika działa rewelacyjnie, ponieważ angażuje emocje, które są odpowiedzialne za kobiece zachowanie.

Powiedz mi, czy zdarza Ci się sytuacja, że kobieta jest Tobą zainteresowana i nagle z dnia na dzień przestaje? Później, po kilku dniach, gdy Ty już powoli o niej zapominasz, ona znów jest słodka i kochana. Głupiejesz, przyjacielu, zakochując się mocniej. Ona stosuje push and pull. Najpierw Cię przyciąga, dając zainteresowanie, aby później puścić, czyli odebrać Ci nadzieję. Następnie powtarza pętlę, aż stajesz się jej marionetką.

Push and pull wywołuje w kobiecie uczucie, w którym to ona stara się Ciebie zdobyć. To wykorzystanie jej technik, ale w trochę inny sposób.

Druga sytuacja, aby zrozumieć push and pull. Wyobraź sobie sytuację, w której się zakochałeś. Czujesz te wspaniałe emocje i chcesz, aby owa kobieta była już z Tobą na zawsze. Jednak ona zrywa. Czujesz się podle, chcesz się zabić czy cokolwiek innego zrobić. Następnie po kilku dniach ona mówi: "Popełniłam błąd, chcę być z tobą znowu"". Wracasz do niej, jesteś nieziemsko szczęśliwy i jeszcze bardziej zakochany. Ona użyła push and pull.
 • Miłość - przyciągnięcie.
 • Zerwanie - puszczenie (niemiłe uczucie).
 • Powrót - przyciągnięcie (odczucie przyjemności).


 • Kilka uwag co do techniki:
  - push and pull to flirt, a flirt ma swój smak i swoją finezję;
  - stosując puszczenie, nigdy nie obrażaj kobiety.

  Emocjonalny push and pull
  Zobacz, jak kobiety stosują tę technikę. Dają Ci nadzieje na związek, a później mówią, że jesteś za szybki lub stosują tysiące innych chwytów, abyś poczuł się źle. Teraz Ty możesz działać tak samo.

  Ja zawsze robiłem tak: gdy widziałem, że kobieta jest mną zainteresowana, spędzałem z nią cudowną noc. Ona myślała, że będzie z tego coś więcej, a następnego dnia mówiłem jej: "Zostańmy przyjaciółmi". Nadal spotykałem się z tą kobietą, zachowując się jak jej kochanek, po czym następnego dnia mówiłem jej: "To dla mnie za szybko".

  Nie wiedziała, co się stało. Zaczęła mnie kochać jeszcze bardziej. To jest emocjonalny push and pull. Przyciągnąłem i puściłem. To główna technika kobiet. Przecież one zawsze tak nam robiły.

  Możesz również wykorzystać metodę, którą wypróbowałem na pewnej kobiecie. Spotkałem się z nią, mówiąc, że będę trzymał łapki przy sobie i będą ją traktował jak przyjaciółkę. Przyjechaliśmy nad jezioro, złapałem ją za rękę i nic nie mówię. Po chwili słyszę: "Under, co ty robisz?". Mówię jej: "Nic, jesteśmy przyjaciółmi". Następnie zabrałem ją na ławkę. Przyciągnąłem do siebie, tak jakbym miał pocałować, i powiedziałem: "Wiesz, nie zakochuj się, chodź, pokażę ci pewną drogę". Później po raz kolejny zatrzymałem się, stanąłem przed nią, zbliżyłem usta, gdy ona otwierała swoje, rzekłem: "Chodź, coś ci pokażę tam". Dopiero za trzecim razem ją pocałowałem. Cały czas dawałem jej mieszane sygnały. Ona nie była pewna, czy chcę ją pocałować. Taka metoda nie tylko pokazuje Twoją nieprzewidywalność, ale podnosi napięcie.

  Push and pull można stosować również w rozmowie, np.: "Ale masz niesamowicie piękne oczy [pauza]. Tamta dziewczyna także ma takie [wskazujesz na inną]". Patrz na strukturę tego zdania: przyciągnięcie > puszczenie. Dobrym sposobem jest: powiedzieć coś bardzo emocjonalnego i puścić, żeby znów podgrzać. Patrz: Ja: Jesteś niesamowitą kobietą, przy tobie mój świat nabiera barw. Działasz na mnie jak żadna kobieta [przyciągnięcie].
  Ona: [Zainteresowana i zaciekawiona. Świecące oczka].
  Ty: Ostatni raz czułem się tak przy babci, w wieku trzech lat [puszczenie].
  Ona: [Zdezorientowana].
  Ty: Babcia to wspaniała osoba, przypominasz mi jej miłość do mnie. Naprawdę mnie kochała. Patrząc w twoje oczy, widzę w nich takie ciepło. Lubię patrzeć w nie, czuję coś niesamowitego [przyciągnięcie].

  Możesz też powiedzieć coś, co całkowicie przeciwstawia się temu, co robisz.
  Np. mówisz: "O Boże, nie cierpię cię" i przyciągasz ją albo przytulasz. Ona dokładnie wie, co to oznacza, ale jednocześnie odbiera to, co robisz werbalnie, jako oziębłe.

  Jeśli zaczniesz rozumieć, czym jest push and pull, będziesz stosował go nieświadomie.

  Mowa ciała a push and pull
  Mowa ciała jest jeszcze lepszym przekaźnikiem niż słowa. Wysyłaj mieszane sygnały. Podchodząc do kobiety, rozmawiaj z nią przez ramię [puszczenie]. Po czym - jeśli będzie dla Ciebie miła - odwróć się do niej [przyciągnięcie]. Naucz się kontrolować mowę ciała i znaczenie jej komunikatów. Wykorzystuj ją do manipulacji. Np.:
  Ja: [Łapię kobietę za rękę:] Czuję do ciebie coś niesamowitego.
  Ona: [Zainteresowana].
  Ja: [Puszczenie ręki:] Zostańmy przyjaciółmi.
  Ona: [Nie wie, co się dzieje].
  Ja: [Łapię ją jeszcze bliżej i mocniej:] Ale myślę, że mogłabyś być moją ukochaną dziewczyną.
  Ona: No nie wiem.
  Ja: [Puszczam ją:] Masz rację, jesteś dla mnie jak siostra.
  Ona: Yyyhhhh...
  Ja: [Przyciągam ją blisko do siebie:] Masz piękne usta [całuję].

  Jeśli czujesz, że kobieta robi Ci push and pull, po prostu nie daj się złapać na haczyk i nie leć jak ćma w ogień.

  Miłej zabawy.