Ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne Szukaj

Woj.
Wiek


Tajemnice największych uwodzicieliSprawy związków
Kontrola


Jak odzyskać kontrolę, gdy stracisz ją po drodze?
Ostatnio zastanawiałem się, jak odzyskać kontrolę w związku. Czasem zdarza się najlepszym popełnić gdzieś błąd i... Buch! Kobieta poczuje, że straciłeś kontrolę, i wykorzysta to bezlitośnie.
Skąd to wiem? Oto moja historia.

Niedawno poznałem czarującą kobietę. Później przyszedł czas na miłość i związek. Początkowo miałem kontrolę, jakiej chciałem. Czas zaczął robić swoje, a ja stawałem się coraz bardziej leniwy. Gdzie popełniłem błąd? Dałem poznać po sobie, że jestem zazdrosny.

Po pierwsze - kontroluj, jednak nie bądź kontrolujący
Dlaczego? Ponieważ kobieta poczuje, że umiera przy Tobie. Jednak musisz ją kontrolować, ponieważ przestanie się czuć bezpieczna.

Kobiety w związkach będą zawsze szukały Twojej spójności, tym bardziej, jeśli powiesz jej, jakim jesteś typem faceta. Pokażesz, że masz zasady i kontrolujesz. Ona Cię pokocha, ale ciągle będzie szukała Twoich słabych stron. One są w tym świetne. Kobieta znacznie szybciej wyczuje Twój słaby punkt i uderzy w sam środek, aby przejąć kontrolę. One robią to raczej nieświadomie, chyba że trafisz na perfidną manipulatorkę. Moja kobieta szukała spójności w moich zasadach. Powiedziałem, że rzucam palenie. Taki miałem zamiar. Jednak w końcu zrozumiałem, że chcę palić i będę palić, ponieważ taki mam kaprys. Wtedy pojawiły się testy spójności: "Zawiodłeś moje zaufanie". Później kolejny test spójności: "Okłamałeś mnie". Uderzyła już w moje dwie zasady: szczerość i zaufanie. Pewnego dnia wybrałem się z inną laską na spacer, a ona znów zaczęła celować w moją zasadę: zaufanie. Tak zaczęły się testy. Coraz paskudniej babrałem się w tym gównie. Zaczęło mi za bardzo zależeć, więc pokazałem, że jej potrzebuję. Wykopałem sobie grób i stojąc nad nim, w końcu postanowiłem go zakopać. Mój sposób okazał się skuteczny i wróciła moja siła.

Po drugie - obojętność na jej gówniane zachowania
Miłość i nienawiść działają na takiej samej zasadzie. Nie możesz być na nią zły. Nie możesz pokazać złości. Takie zachowanie jest nieefektywne. Kobiety boli najbardziej obojętność. Ważną zasadą jest robienie tego, co chcesz i co jest dobre dla Ciebie. Kobieta pyta mnie: "Nie będziesz zły, jeśli pójdę na urodziny ze swoimi przyjaciółmi [płci męskiej]?". Mógłbym się denerwować i zakazywać jej. Jednak mówię: "Podjęłaś już decyzję, nie będę cię do niczego przekonywać". Nie poszła. Kolejnym razem: "Chcę zapisać się z kolegą na kurs tańca". Ja udawałem, że tego nie słyszę, aż w końcu powiedziałem: "Nie chcę cię do niczego przekonywać". Zaczęły się fochy i testy typu: "Ty robisz, co chcesz, ja nie mogę nic", a moja odpowiedź była spójna z tym, co wcześniej powiedziałem: "Przecież cię do niczego nie przekonuję, podjęłaś już decyzję". W akcie desperacji powiedziała: "Myślę poważnie nad tym, aby znaleźć sobie innego faceta". Moja odpowiedź ją zszokowała: "Jak go znajdziesz, daj znać, to pójdziemy razem na piwo". Jeśli kogoś odpychasz - jest przyciągany, jeśli przyciągasz - jest odpychany. Jednak nie możesz ciągle odpychać, ponieważ stracisz zainteresowanie. Dlatego najlepiej przyciągnąć > puścić.
Tak bawią się przeważnie kobiety z mężczyznami.

Ona poznała faceta i daje mu oznaki zainteresowania, on się jara, zaczyna czuć coś do niej i ona puszcza, on wtedy zdesperowany biega za nią z kwiatami. Gdy przychodzi moment, w który odpuszcza sobie kobietę, ona znów daje mu zainteresowanie - i tak w kółko. Facet jest usidlony ,a ona go zostawia.
Dlatego na obojętność reaguj tym samym.

Najbardziej atrakcyjny mężczyzna to taki, który jej nie potrzebuje do szczęścia. Jest nią zainteresowany, ale jej nie potrzebuje. Taki stan łatwo osiągnąć, spotykając się z kilkoma kobietami naraz. Wtedy wiesz, że jeśli ona odejdzie, nie będziesz płakał, będziesz miał jeszcze kilka innych. Ja aktualnie jestem z jedną kobietą. Trochę mnie to ogranicza, ale było mi to potrzebne. Ona wie, że jeśli odejdzie, poszukam sobie innej. Przecież na świecie jest tyle wolnych kobiet. Zajęte też są całkiem dobrym kąskiem dla mnie. Granice nie istnieją.

Po trzecie - zazdrość
Jeśli idziesz z kobietą na imprezę i są tam jej przyjaciółki, zacznij je podrywać. Najlepiej na jej oczach - dawaj im sygnały zainteresowania przy niej albo w momencie, kiedy będzie na Was patrzeć. Pamiętaj, że ona nie jest taka głupia i możliwe, że zacznie podrywać innych facetów. Zlej to. Nie daj się nadziać na haczyk. Kobiety są bardzo mocno zazdrosne o inne kobiety, dlatego nie można mówić o przyjaźni dwóch kobiet. Uważasz, że to możliwe? Poderwij jedną z nich, a później drugą. Zobaczysz, jak się pozarzynają, a Tobie wszystko ujdzie na sucho. Dla jej mózgu to ona zniszczyła Wasz związek, nie Ty. Jeśli moja kobieta zaczęłaby podrywać mojego przyjaciela, po pierwsze - on by mi o tym powiedział. Mam mało przyjaciół, ale bardzo zaufanych i przeważnie ze społeczności. Jeśli ja mu pozwolę ją podrywać, on to zrobi, w innym wypadku - nie. Tym się różni przyjaźń mężczyzn od przyjaźni kobiet. Chcesz moją kobietę? Jeśli uda Ci się ją poderwać, nie ma sprawy - pod warunkiem, że mi o tym powiesz wcześniej i ja się zgodzę na to. Nie będę tracił kumpla dla kobiety. Znajdę sobie nową, być może będzie ładniejsza i nigdy nie pójdzie do innego faceta. Jeśli kiedyś usłyszysz: "Co ona ma takiego, czego ja nie mam" albo inne jej narzekanie, odpowiedz: "Od ciebie nie czuję żadnej miłości". Nagle zyskasz kontrolę.

Kontroluj swoje emocje
Jeśli kobieta zaczyna mnie denerwować swoim zachowanie lub robi coś, czego nie lubię, mówię jej: "Słuchaj, kochanie, nie ma sensu, byśmy rozmawiali. Na razie". Urywam kontakt na tak długi okres, jak jest to konieczne. Czasami muszę walczyć ze swoimi emocjami. Jednak wiem, że ona się tym bardziej gryzie niż ja. Po pewnym czasie możesz zobaczyć ją w swoich drzwiach, przepraszającą za tamto zachowanie. Wtedy znowu odzyskujesz kontrolę.

Jednak w momencie, gdy kontrolujesz, pamiętaj, żeby nie stracić kontroli. Najbardziej boli mnie, że moi przyjaciele zakochując się w kobiecie, przestają być sobą. Stają się takimi facetami, jak ona chce, po czym ona ich zostawia. Trudny facet to atrakcyjny facet. Jeśli ona czuje, że nie może Cię zmienić, jesteś dla niej wyzwaniem. Ona ciągle będzie chciała Cię zmienić, ale jeśli jej się uda - znudzisz jej się....

Miłego testowania.